Valg - AJFF – Halden - 2023.
Hovedstyre:
Leder: Per-Arne Gjødalstuen, valgt for 2 år
Nestleder: John Edquist, gjenstår 1 år
Sekretær: Egil Brekke, valgt for 1 år
Kasserer: Jon Remi Prang, valgt for 2 år
Opplæringsansvarlig: Martin M. Petersen, valgt for 2 år
Kvinnekontakt: Camilla Johansen, valgt for 1 år
Ungdomsansvarlig: May-Liss Kristiansen, valgt for 2 år
Varamedlem (1): Anne-Lise Johansen, valgt for 1 år
Varamedlem (2): Terje Amundsen, valgt for 1 år
Varamedlem (3): Bent Rørmyr, valgt for 1 år.
Barne- og Ungdomsutvalget, valgt for 2 år:
Leder: May-Liss Kristiansen
Medlemmer: Arild Martinsen, Terje Amundsen.
Hytteutvalget Enningdalen, valgt for 1 år.
Leder: Rolf Ganerød
Medlemmer: Bent Rørmyr, Mona Ganerød, Fredrik Henriksen, Lars Erik Høiby.
Bekke-, Klekkeri- og Tistautvalget, valgt for 1 år:
Ledere: Terje Amundsen og Jon Terje Vaglen
Medlemmer: Olav Nesbakken, Camilla Johansen, Henning Labråten, Morten Waldenstrøm, Simen Skammelsrud, Lars Ekhaug, Geir Morten Karlsen, Vidar Thoresen, Ekrem Potorqoj, Tommy Gundersen.
Elveutvalget, valgt for 1 år til 31. 8. 2023:
Leder: Ragnar Itland.
Medlemmer: David Thowsen, Tommy Svendsen, Preben Lund, Bjarne Granli.
Lerdueutvalget, valgt for 1 år:
Leder: Knut Ivar Larsen
Medlemmer: Ole Kristian Nybøle, Jarle Mellemsæther, Erik Haugaard
Kasserer: Arild Dahl.
Jaktutvalget, valgt for 1 år:
Leder: Rino Andreassen
Medlemmer: Jon Remi Prang, Martin M. Petersen.
Elgbanen i Svendsdalen:
Leder: Roy Egil Nilsen, gjenstår 1 år
Medlem: Egil Brekke, valgt for 2 år.
Husutvalget / Kjøkkenvakt, valgt for 1 år:
Leder: Anne-Lise Johansen
Medlemmer: John Edquist, Roald Larsen, Martin M. Petersen, Steinar Torp, Arild Martinsen, Richard Wilhelmsen, Ketil Hultberg, Thor Øistein Løvhaug.
Fiskebørs, valgt for 1 år: Olav Nesbakken.
Webredaktør, valgt for 1 år: Rune Andersen.
Matrialforvalter, valgt for 1 år: Terje Amundsen.
Revisorer:
Medlem: Arild Martinsen, gjenvalg 1 år
Personlig vara: Simen Skammelsrud, valgt for 1 år
Medlem: Steinar Torp, gjenvalg 1 år
Personlig vara: Lars Erik Høiby, gjenvalg 1 år.
Prosjekt- og finansutvalget:
Leder: Martin M. Pettersen
Medlemmer: Lars Erik Høiby, Terje Amundsen, Camilla Johansen, May-LIss Kristiansen, Jon Remi Prang.
Valgkomité:
Leder: Steinar Torp, gjenstår 1 år.
Medlem 2 år: Arild Martinsen, valgt for 2 år
Medlem 3 år: Bjarne Granli, valgt for 3 år.